SILVER & METAL / Silver / Soup ladles 10291139
nr 1029 1139
SOUP LADLES
2 pieces, silver, 1800-tal, trähandtag, slitage, skador.
2 st, silver, 1800-tal, trähandtag
Condition: slitage, skador
Estimate:
1000
Sold:
SEK 700
Auction date:
Monday April 4 2016
at 20:35:23
- Bid history
Time
Bidder
Bid
4/4 19:41:15
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.